Nakupovanie v Paríži

Nákupy v Paríži

 

Nakupovanie v Paríži je častým tajným snom žien, ale aj mužov. Móda je tu jednoducho pre všetkých. Nakupovať môžete v obchodných centrách, v obchodíkoch, alebo na uliciach, ktoré sú móde zasvätené takmer celé.

 

Carrousel du Louvre Paris Shopping Center. Je jedno z najznámejších a najpopulárnejších nákupných centier v Paríži spolu so Champs-Élysées Shopping Mall. Otvorené je počas celého týždňa, dá sa k nemu pohodlne dostať metrom, má aj parkovanie.


Nákupné centrum Champs-Élysées Shopping Mall patrí aj s predchádzajúcim k top miestam, kde by správny milovník oblečenia mal nakupovať. Väčšina obchodov v tomto centre je otvorená aj počas nedele, na stránkach sa uvádza, že toto centrum nemá parkovanie. Ako návštevníkov Paríža vám to zrejme náladu ani nákupy nepokazí.

 

Ďalšou nákupnou modlou je Les Quatre Temps Shopping Mall. Veľké, preplnené, s množstvom obchodov a otvorené i počas nedele. Taktiež sa k nemu dá dostať metrom, parkovacie priestory má.

 

Val d'Europe Shopping Mall sa nachádza blízko pri Disneylande, takže ak vás neoslovia rozprávky, nakupovanie iste. Metrom ste z Disneylandu v centre za necelých 5 minút. Aj toto centrum si nákupcovia veľmi pochvaľujú, možno práve pre blízkosť s detskou atrakciou. Otvorené je celý týždeň.

 

Nakupovanie v Paríži počas nedele nie je možné všade, iba v štvrtiach Champs-Élysées a Le Marais. Nakúpiť nemusíte len francúzsku módu, dostať sa dá aj ku svetovým značkám. Okrem oblečenia je toto mesto plné antikvariátov a dizajnérskych obchodov či suvenírov.

 

Ak chcete nakupovať výhradne značky francúzskeho pôvodu, tu je zopár ich mien: Cache Cache, Chanel, Escales, Hermès, Lacoste, Givenchy, Pierre Cardin, Lanvin, Valentine Gauthier, Christian Louboutin, Louis Vuitton, Dior, Christian Lacroix a veľké množstvo iných. Výber je len na vás.

TOPlist TOPlist