Ubytovanie v Paríži

Nájdite si ubytovanie v Paríži

Mesto: Paríž
Príchod:
Odchod:
Zoradiť podľa:

Chcete požiadať partnerku o ruku a má to byť ako z filmu? Túžia vaše deti vidieť Disneyland, alebo sa jednoducho chcete odfotiť pri najslávnejšej veži? Potom si jednoznačne musíte okrem letenky rezervovať aj ubytovanie v Paríži.

 

 

Hotely alebo hostely?

Opäť ide len o to, či sa na výlet vyberiete s rodinou, alebo ste dobrodruh, ktorý chce spoznať nových ľudí a mať z cestovania aj iné, ako fotografické zážitky. Ak ste prvý prípad, vyberte si „family friendly“ hotel, teda taký, ktorý ponúka viac postelí v jednej izbe, alebo detské postieľky, ktoré si môžete sami presunúť podľa potreby. Turistické stránky odporúčajú pre rodiny s deťmi aj Aparthotely. Je to ubytovanie ponúkajúce niečo medzi hotelom a zariadeným apartmánom. Máte k dispozícií napríklad vlastnú kuchyňu, viacero postelí, prepojené izby, no stále sú tu v ponuke i klasické hotelové služby. Ide o akúsi malú domácnosť v cudzom prostredí.

 

Hostely sa chápu ako ubytovanie pre mladých. Na izbe nebývate sám, no máte tak možnosť otestovať vaše jazykové schopnosti s turistami z celého sveta. Izby sú 4, 6 alebo 8-lôžkové, pomerne komfortné a hlavne priateľské k vašej peňaženke. Nakoľko je v Paríži viacero univerzít, mladí návštevníci mesta sa môžu ubytovať aj tam.

 

 

Bed and Breakfast

Alebo „chambres d’hôtes“ je ubytovanie v Paríži, ktoré vám kultúru, ale i zvyky obyvateľov priblíži zrejme najviac. Bývate v domácnosti skutočných Parížanov, ktorí poskytujú svoje voľné izby na prenájom. V cene sú zarátané i klasické francúzske raňajky. Takto máte možnosť dozvedieť sa o Paríži zase kúsok viac. Domáci vám poradia vždy lepšie ako siahodlhé bedekre.

 

 

Pod holým nebom

Aj v meste môžete kempovať a spať pod holým nebom. Kempy v Paríži ponúkajú nielen bungalovy, ale i miesta pre vaše karavany. Kempy sú vybavené obchodmi, občerstveniami, či reštauráciami. Do mesta to z nich máte len kúsok.

 

 

Formule 1 - Hotely F1

Hotely v rámci siete Formula 1 (Formule 1) patria k tomu najlacnejšiemu, čo v Paríži, ale i vo Francúzsku nájdete. Majú veľmi jednoducho zariadené izby, no na prespatie to skromnému návštevníkovi stačí. Z tejto siete nájdete v metropole dva hotely: Hotel F1 Paris Porte de Châtillon a Hotel F1 Paris Porte de Montmartre.

Ubytovanie v Paríži si podľa gusta nájde každý. Stačí si vyberať hotely podľa lokalít, alebo podľa parížskych štvrtí. Sami si nájdete to, vedľa čoho sa chcete ráno zobúdzať. Hotely sa dajú nájsť aj blízko letiska Orly Airport (ORY). Viaceré hotely v Paríži myslia aj na zdravotne postihnutých návštevníkov a vybavené sú tak, aby im poskytli potrebné služby.

TOPlist TOPlist