Paris Pass

 

Paris Pass je vstupenka do Paríža za výhodné ceny. Obsahuje zvýhodnené vstupy do viac ako 60-tich najfamóznejších pamiatok v Paríži, pričom nezahŕňa len stavby, ale aj galérie a múzeá. Ak chcete Paríž precestovať krížom krážom a vidieť z neho čo najviac, zvoľte si Paris Pass na 2, 4 alebo 6 dní. Určite sa vám to oplatí!

 

Prečo si zakúpiť Paris Pass?

 

  • Získate voľné vstupy do viac ako 60-tich top Parížskych múzeí a galérií.
  • Voľné vstupy do najpopulárnejších atrakcií v Paríži, medzi ktorými je napríklad plavba po Seine alebo ochutnávka špeciálnych francúzskych vín.
  • Paris Pass vás oprávni na vstup do Paris Bus Tour, ktorý premáva pravidelne po meste a ponúka turistom prejazd popri najznámejších pamiatkach.
  • Vďaka Paris Passu nemusíte čakať v dlhých radách a môžete sa obehnúť. Ak ste do Paríža prišli len na pár dní, každá ušetrená hodinka v radách bude pre vás vzácna ...
  • Pass ponúka ďalšie špeciálne zľavy do obchodov alebo reštaurácií. Zároveň je k nemu 120 stranový Guidebook, teda bedeker, vďaka ktorému sa v meste nestratíte.

 

Dôkaz, že sa Paris Pass naozaj oplatí? Tu ho máte!

Navštíviť 7 top atrakcií vás v tomto meste bude stáť cca 139 €, prirátajte si ešte lístok do metra, ktorý vás vyjde priemerne 19 € za dva dni. S Paris Pass zaplatíte len 70 € (záleží však od toho, na koľko dní sa zdržíte a či si pass kupuje dospelá osoba alebo dieťa). Všetky aktuálne ceny alebo zľavy na Paris Pass nájdete na tomto linku.


Ako Pass aktivovať?

Pass sa aktivuje hneď po prvom použití. Treba si však pamätať, že počet dní (2, 4 alebo 6) sa ráta od prvej hodinky použitia, teda aktivácie pasu. Ak ho použijete prvý raz v pondelok večer, bude vám končiť tiež večer. Takže ak odlietate v ranných hodinách, mali by ste si Pass aktitovať hneď ráno, aby ste zbytočne neprišli o vstupy.


Kde si Pass kúpim?

Pass si môžete rezervovať na stránke www.parispass.com. Tu sa zároveň dozviete všetky aktuálne ceny a aj výhody, ktoré Pass ponúka. Pozor, čím dlhšia doba trvania passu, tým výraznejšia zľava! Takže ako, idete do Paríža za super ceny? Dúfame, že áno. A nezabudnite si ešte predtým pozrieť všetky pamiatky, galérie alebo vstupy, ktoré vďaka Paris Passu získate buď zadarmo alebo za zvýhodnenú cenu!

 

Zľava na Paris Pass až 6 % !!!

Využite od 01.11.2019 do 30.11.2019 zľavu 6% na všetky paris pass s kódom NOV19.

 

 

 

 

Objednajte paris pass online !

TOPlist TOPlist